Sandy

5. příloha ŽZ

Jak se jmenuje pátá příloha živnostenského zákona? Vím že je to delší název a měl by začínat „Seznam žiností, jejichž výkon je podnikatel…“

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Příloha č. 5 k zákonu č. 455/1991 Sb. :

Seznam živností, jejichž výkon je podnikatel povinen zajistit pouze fyzickými osobami splňujícími odbornou způsobilost, a odborné způsobilosti pro výkon těchto činností

Další odpovědi
panenka

Příloha č. 5 k zákonu č. 455/1991 Sb.
Seznam živností, jejichž výkon je podnikatel povinen zajistit pouze fyzickými osobami splňujícími odbornou způsobilost, a odborné způsobilosti pro výkon těchto činností
(K § 7 odst. 6)