EVIL

4story mystička

Dobrý den kde ji najdu? mam jakousi slzu bohyne a nevim kde to otevrit pak mam jeste jakousi zapecetenou sekyru dik za info poptejte se kdyztak znamyc co to hrjou diky

Nejlepší odpověď
chudst

4Story nehraji, ale citace z uryvku, co jsem nasel:

"Slzy Bohyne – Na co jsou ?

Tot otazka vetsiny zacatecniku; u mysticky ve Valiroanu Al Saury tam date slzu bohyne. Zapaltite za ni par bronzua ona vam to rozbali a ukaze vam co v tom je .. vetsinou dostanete elixirymany nebo zivoty, a take elixiry premeny ty jsou good .. uz jsem byl diky nim Fialova Vila , Zrava kvetina , mumie a dabel :D:D"

Zdroj: info-4story.blog.cz/0903/na­vod