46 let a těhotenství?Co si o tom myslíte?Jaké jsou šance,jaká jsou rizika? 1.těhotenství bez problémů(ale před 25lety!).

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Šance i rizika jsou individuelní, záleží na mnoha okolnostech, zdravotním stavu apod.
Nevím jestli už jste těhotná, ale pokud ano, nebylo lepší o těchto věcech přemýšlet dřív?
Ale na vše vám rád odpoví váš lékař, který vás zná.

Další odpovědi
anonym

I žena ve vyšším věku může mít zdravé dítě.Ale já bych měla obavy o to,abych ho měla čas vychovat a připravit do života .

Zdroj: http://www.cpzp­.cz/clanek/1684-0-Maminkou-v-pozdejsim-veku.html

led

Poznala som aj 60-ročnú matku, jej syn bol môj spolužiak. Nemala žiadne problémy. Zomrela ako 90-ročná.

hanulka11

Rizika jsou vždy …i u mladších rodiček, dnes spoustu žen rodí i v tomto věku, pokud se na to cítíte a jste zdravá/to by měl posoudit lékař/ tak proč ne. Taky je důležité jaké máte zázemí.Hlavně se rozhodněte podle svého svědomí nenechte se do ničeho tlačit, protože , jak víte dobře, že dítě jen tak neodložíte, je to zápřah na spoustu let, hodně probdělých nocí, únava a dennodenní povinnosti nikdy nekončící.

ReHu

Záleží na konkrétním zdravotním stavu. Já fandím 🙂.