postcd

40 let stará vodka s výluhem z kořene rostliny, pít: je pravděpodobné že to bude zkažené nějak?

Nejlepší odpověď
jáára

jestli ji nechceš tak já jo

Další odpovědi
Emefej

Zkažené by to být nemělo, není důvod. Okoštuj a poznáš.

quentos

Těžko… alkohol je výborný konzervant a ve vodce ho bývá poměrně dost (kolem 40%)

Kelt

Alkohol se nemůže zkazit. Pokud se tam nedostane vzduch, tak to nemůže zoxidovat a přeměnit se na ocet. Jedná se o uzavřenou soustavu, nedochází k výměně hmoty s okolím. Po otevření už k výměně hmoty dojde. Pokud je roztok čirý, není vodka zkažená.

zjentek

je pravděpodobné, že to bude výtečná medicína ..čiré nečiré