Avatar uživatele
Illines

3×8=24 hodin,8hodin spanku,8h.prace a 8h odpocinku.Vychazi vam to v pohode?

at se snazimsebe vic tak s toho dne nemam nic .Jak to zvladate ,da se to vubec?
Doplňuji:
sotek-sebe vic,pardon

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? manon, hanny 2, anonym, david22 před 4231 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marijakes

Já jsem sova křížená skřivanem, takže dlouho ponocuju a klidně brzy vstávám. Pokud se zažeru do svých koníčků, tak nehledím na čas. V práci se pak nesmím zastavit, protože jinak bych usnula. Usnu jakmile se zastavím a to i v zubařském křesle. 🙂 Spím skoro méně než Napoleon. Takže mě ten cyklus nic moc neříká.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jmhad

8 spánku či spíše bezvědomí a 16 práce.Ten odpočinek platil v jiné době.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Výpočet má vážnu chybu!
Teoreticky je to správne, ale…
Kam zaradíte cestovanie na/z pracovisko , stravovanie v práci, varenie a iné domáce práce – do odpočinku?
Tak koľko vlastne je toho skutočného odpočinku? 3–4 hodiny. Prípadne niečo ukradnúť zo spánku smelo zarátajme hygienu pred a po spaní do spánkového času, hneď sme ušetrili na oddych.

Odpoveď: Musí sa to dať zvládnuť! Dokonca si aj sadnúť a odpovedať na túto otázku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To vymyslel nějaký chlap, ne? Neznám ženskou, která by si mohla dovolit 8hod.spát a 8hod. odpočívat!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

tak to ani náhodou. Těch 8 h spánku ještě jakžtakž dám, ale odpočívat moc neumím a je mi za to nadáváno. Jen co se vrátím z práce, vrhnu se na překládání a u toho vydržím do noci. Jenže jelikož mě to baví, říkám tomu „aktivní odpočinek“ :{)>

Ten šotek byl jinde, než si myslíte – sebevíc píšeme dohromady, ale hlavně Z TOHO, ne „*s toho“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Takhle ideálně těžko :) Ale znám dvě paní, co mají tak pevný režim, že to takhle zvládají :) – tedy je to strašlivě nudný život, ale jde to :)
Já kradu tu tady, tu onde, abych nemusela prosit slunce, aby ještě nevycházelo :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Takhle to tedy určitě nezvládám,snad jen ten spánek 6–7hodin,jinak 11–12hod.v práci a zbytek zase nějaká honička.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sdesigner

ja sa podla toho prakticky riadim kedze mam aj 8 hodinovu sichtu tak je to mozne…no to osobne volno si delim rped sichtou apo nej…ale snazim sa vzdy spat 8 hodin…je to pre mna zasada..a moje biohodiny sa tak aj uz riadia :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Aby dnes člověk vydělal slušný peníze, rozdělil bych to na 16h práce a zbytek v posteli. Volno nepřipadá v úvahu. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek