Illines

3×8=24 hodin,8hodin spanku,8h.prace a 8h odpocinku.Vychazi vam to v pohode?

at se snazimsebe vic tak s toho dne nemam nic .Jak to zvladate ,da se to vubec?
Doplňuji:
sotek-sebe vic,pardon

Nejlepší odpověď
marijakes

Já jsem sova křížená skřivanem, takže dlouho ponocuju a klidně brzy vstávám. Pokud se zažeru do svých koníčků, tak nehledím na čas. V práci se pak nesmím zastavit, protože jinak bych usnula. Usnu jakmile se zastavím a to i v zubařském křesle. 🙂 Spím skoro méně než Napoleon. Takže mě ten cyklus nic moc neříká.

Další odpovědi
jmhad

8 spánku či spíše bezvědomí a 16 práce.Ten odpočinek platil v jiné době.

led

Výpočet má vážnu chybu!
Teoreticky je to správne, ale…
Kam zaradíte cestovanie na/z pracovisko , stravovanie v práci, varenie a iné domáce práce – do odpočinku?
Tak koľko vlastne je toho skutočného odpočinku? 3–4 hodiny. Prípadne niečo ukradnúť zo spánku smelo zarátajme hygienu pred a po spaní do spánkového času, hneď sme ušetrili na oddych.

Odpoveď: Musí sa to dať zvládnuť! Dokonca si aj sadnúť a odpovedať na túto otázku.

anonym

To vymyslel nějaký chlap, ne? Neznám ženskou, která by si mohla dovolit 8hod.spát a 8hod. odpočívat!!!

quentos

tak to ani náhodou. Těch 8 h spánku ještě jakžtakž dám, ale odpočívat moc neumím a je mi za to nadáváno. Jen co se vrátím z práce, vrhnu se na překládání a u toho vydržím do noci. Jenže jelikož mě to baví, říkám tomu „aktivní odpočinek“ :{)>

Ten šotek byl jinde, než si myslíte – sebevíc píšeme dohromady, ale hlavně Z TOHO, ne „*s toho“

manon

Takhle ideálně těžko :) Ale znám dvě paní, co mají tak pevný režim, že to takhle zvládají :) – tedy je to strašlivě nudný život, ale jde to :)
Já kradu tu tady, tu onde, abych nemusela prosit slunce, aby ještě nevycházelo :)

hanny 2

Takhle to tedy určitě nezvládám,snad jen ten spánek 6–7hodin,jinak 11–12hod.v práci a zbytek zase nějaká honička.

sdesigner

ja sa podla toho prakticky riadim kedze mam aj 8 hodinovu sichtu tak je to mozne…no to osobne volno si delim rped sichtou apo nej…ale snazim sa vzdy spat 8 hodin…je to pre mna zasada..a moje biohodiny sa tak aj uz riadia :)

anonym

Aby dnes člověk vydělal slušný peníze, rozdělil bych to na 16h práce a zbytek v posteli. Volno nepřipadá v úvahu. :)