sisi0110

3G síť a HTC diamond touch

Můj mobilní operátor začal zkoušet 3G síť, když se objeví 3G na mém mobilu, nemám signál. Operátor mě poslal k čertu. Má smysl dát mobil do servisu na přehrání softwaru?

Odpovědi
kazisvět

Podle mne přehrání softwaru smysl nemá. O chytré telefony se trochu zajímám a nikdy jsem neslyšel o případu, že by byla ve firmware chyba v souvislosti s příjmem 3G sítě.
Odhaduji, že máte T-Mobile a tak počkejte nějakou dobu, než rozjezd 3G sítě zvládnou technicky na jejich straně.
Pokud chcete dělat něco už teď, zkuste testovat 3G ve vaší lokalitě na jiném telefonu. Pokud by to na jiném telefonu fungovalo bez problému a na vašem ne, operátor by se nepochybně s vámi bavil.