romik01

3d studio max 2008

Dobrý Večer.
Dnes jsem si stáhnul starší zkušební verzi tohoto programu.Za nedlouho na to jsem si ji odinstaloval a stáhnul novejší verzi.Problém je v tom ,že když ji po instalaci chci spustit tak mi píše,že mi vypršela zkušební lhůta.Plná verze se aktivuje az klíčem v programu ale jak ji aktivovat když se mi nespustí program??Děkuji.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Něco podobnýho se mi stalo s programem na klonování.
Chce to buď zkusit pokud máš xp tak obnovení systému a dát alespoň předvčerejší datum k obnově (ale ztratíš instalovaný programy po tomto datu) pak nainstaluj novou verzi a zkus to.
Pokud to bude psát dál, musíš smazat příslušné registry, ale to je již složitější a nedoporučuji do nich zasahovat.