Jashin

3344 Nevíte co je to za číslo ?

Volal jsem na asistenta a ten mi řekl že každý den odesílám sms na toto číslo v hodnotě 1Kč. Neví někdo co je to za číslo ?

Odpovědi
huxa

zeptej se, jestli nemáš objednané nějaké smsky ohledně počasí, dopravních nehod, apod.

popř. jestli s tím číslem nemáš nic společného, zavolej operátory a řekni mu to, určitě bude vstřícný a pomůže ti s tím