soukymama

31.8.09 jsem ukončila podnikání, od září jsem zaměstnaná

některé faktury vystavené v srpnu mi byly uhrazeny až v září či v říjnu. Přepokládám správně, že tyto úhrady patří do příjmů s vlivem na ziska?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano. Samozřejmě. Přeci budete podávat daňové přiznání bez ohledu na to kdy jste činnost ukončila a v tomto se promítnou veškeré příjmy. Samozřejmě, že výdaje to už být nemohou, jelikož není co vydávat, když není firma. Ikdyž i zde by se našly nějaké výdaje. Třeba poplatky bance, protože účet ještě dobíhá, vyřízení reklamace apod.