Ambrley

30 denní výzva

Ahoj, chtěla bych vyzkoušet 30 denní výzvu, s kamarádkou jsme začali se dřepy, já bych si k tomu chtěla přidat ještě břicho. Ale stále pátrám nad cvikem, který nazývají břišáky. Jsou tím myšleny klasické sedy-lehy?.
A jinak, máte s výzvami vlastní zkušenosti, doporučení, nebo naopak něco na co bych si měla dát pozor? Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Coliffe

Nejspíše vím, o jakou výzvu jde. Předem upozorňuji, že si takhle akorát odbouráš klouby ;)