:))*

3.země ve kterých jako první proběhly revoluce?

V kterých letech a kdo stál v čele?

Nejlepší odpověď
anonym

Správná formulace zní: země třetího světa a na netu je na toto téma spousta odkazů, kde se dá nastudovat vše, včetně revolucí, jejich příčin a vůdců jednotlivých zemí. Pokud by nestačily tyto materiály doporučuji Kroniku lidstva. Ta je v tištěné podobě.

Další odpovědi
Conchus

Ty jseš lenoch, který se nechce učit. Kvůli tomu tenhle portál není.

venkovan

V kterén dějinném období?
Protože ve svém důsledku, i exodus židů z Egypta byla revoluce.
Mimochodem jednu z prvních revolucí bylo, když mladí opičíci přestali proti názoru starých opic pořád chodit po dvou.