Galax

3 reklamace klávesnice u notebooku…

Dobrý den, chci se zeptat, jdu po třetí reklamovat klávesnici mého notebooku… četl jsem že mám nárok na peníze z důvodu tří reklamací stejného komponentu… peníze by mi měly být vráceny přímo na prodejně? nebo by je měl poslat výrobce??? notebook je starý 1,5 roku… po každé jsme k výrobci odeslali žádost na vrácení peněz (poprvé z důvodu tří chyb.....(do kterých spadala i klávesnice) a poté z důvodu že jsme si notebook vyzvedli z prodejny po opravě a klávesnice se nám po 3 dnech rozbila opětovně…). Po každé nám notebook pouze opravili a peníze nevrátili..... ale opravdu takto závadný výrobek už nechci…aby se mi po jeho opravě po třech dnech zas rozbil… Proto se ptám, mohl by nám peníze vyplatit prodejce?

Nejlepší odpověď
baghira

Reklamaci se zákazníkem řeší zásadně prodejce (včetně eventuálního vrácení zboží a peněz).

Další odpovědi
hanulka11

peníze by měl vrátit prodejce kde jste jej koupili a reklamovali