Galax

3 reklamace a pak prachy sem…

Dobrý den, četl jsem na inetu že když máte 3× rozbitou jednu a tu samou věc tak vám prodejce vrátí peníze… je to pravda?
Doplňuji:
Už jsem jim ho tam z tohoto důvodu vracel a oni ho jen poslali výrobci a ten ho opravil a mě ho dali..... ale já vážně takto závadný výrobek nechci…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Galax přeci jsme to tu už s tebou řešili s tvým pc.
Nevím co chceš zase slyšet : Ujistit se znovu ? Ano máš na to nárok, podle reklamačního řádu. Co se ti na tom nezdá, nebo ti v prodejně sdělili něco jiného?Peníze ti musí vrátit prodejce.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/3-reklamace-klavesnice-u-notebooku
Doplňuji:
jestliže je STEJNÁ vada vyskytne potřetí tak pak už máš nárok na vrácení peněz a musíš na tom trvat

Další odpovědi
tom004

Pokud se vyskytla vada potřetí, máte právo od smlouvy odstoupit, tedy vrátit zboží a žádat vrácení peněz. Pokud navíc došlo v době reklamace zboží k jejich dalšímu poškození, nese za to odpovědnost prodávající.

Zdroj: http://www.bez­platnapravnipo­radna.cz/onli­ne-zdarma/reklama­ce/2596-treti-reklamace-a-narok-na-vraceni-penez.html

Ella

ne, nemusí to být jen stejná vada – my vraceli notebook do Elektroworldu dvakrát s něčím jiným a na potřetí si prostě mamka zažádala o vrácení peněz, že si takový výrobek můžou nechat.