postcd

24 hodinová minutka?

Možná znáte kuchyňskou minutku, tedy natahovací mechanicky s časem max 60 minut. Prosím o radu internetovou stránku, kde se dá vybírat z minutek které se dají nastavit třeba na 23 hodin a 30 minut? 24 hodinová minutka. Podmínkou je aby byla mechanická, žádné cvakání tlačítek, žádné baterky. děkuji

ps: zde mechanické budíky jsou: http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=bud%C3%AD­k+mechanick%C3%BD&min=­&max=&o=3&f=2#c700 ale nevím jak moc rychlé a pohodlné by bylo nařizování. Na kuchyňské minutce se mi líbí že jen natočím a hotovo
Doplňuji:
ideální by bylo kdyby to hlasitě netikalo

Odpovědi
Drap

Mám obavu, že pokud něco takového potřebuješ, tak nic jiného než si pořídit budík ti nezbývá.

mosoj

No tak budík si nařídíš celkem snadno. Nepočítej ale že si to nařídíš s minutovou přesností !