22.2. mi vyprší kredit na předplacence Vodafone, mám tam 1300 Kč a částku neprovolám. Lze platnost kreditu prodloužit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Zkus zavolat operátorovi,je to zdarma a poradí ti.

Další odpovědi:

Zlatý

Platnost kreditu u Vodafonu prodloužit lze, dokonce můžeš zažádat o navrácení peněz. Více ti prozradí operátor.

Zdroj: http://mobil.idnes.cz/kredit-n a-predplacence-muze-snadno-pro padnout-ve-prospech-operatora- 1is-/mob_operatori.aspx?c=A090 122_184530_mob_operatori_hro

Zlatý

Té otázce moc nerozumím.Podle mne kredit nemůže "vypršet".Jedině co se může stát,že bude zrušena karta SIM protože na ní není po dobu 12 měsíců zaznamenána jakákoliv aktivita.

Bronzový

Platnost kreditu je 10měsíců,po vypršení ti bude odebrán poté si nabij minimální částkou a do 5 pracovních dní ti bude navrácen,nebo si nabij minimum již ted a platnost se ti prodlouží o těch 10 měsíců

Diskuze k otázce

buzuluk

tom004: Bohužel shodou okolností se mi to již stalo minulý týden u jiného čísla (měl jsem dvě SIMky) - nejenže mi propadl celý kredit (cca 200 Kč), ale bylo mi zrušeno i telefonní číslo a na infolince Vodafonu mi sdělili, že zrušené číslo již reaktivovat nelze (jde na 3 roky do karantény).
Proto si na to již chci dát pozor, aby mi nepropadl další kredit, tentokrát 1300 Kč... a nebylo mi zrušeno další číslo.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.