Chandler

2012, váš pohled na věc

Jaký máte na to názor?

Každej s tím straší, každej to řeší .. mě by jen zajímal váš názor ohledně spekulovaného datumu 21.12.2012

Už vidím, jak ten den bude plno lidí nalepený u TV a plno lidí na internetu sledovat zpravodajství:D

Nejlepší odpověď
Jahoda

Na toto datum nevěřím, a myslím, že to bude den jako každý jiný. Bylo předpovězeno tolik konců světa a stejně se nikdy nic nestalo. S tímto datumem se straší jen proto, že je zajímavé – je složeno z jedniček a dvojek. Jinak je to obyčejné datum.

Včera bylo 11.11. a četla jsem, že se stane nějaká hrozná věc. Osobně jsem na to nevěřila a nic se nestalo. Takže si myslím, že je to blbost…

Další odpovědi
kropitko

Já myslím,že se k tomu snad vyjádřil už skoro každý.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­136&q=2012&sa=Vyh­ledat

led

Fikcia:
21.12.2012 hmmm, dva dni do Vianoc.
Stihla som všetko?
Zvoní zvonček.
Otvorím dvere a v nich stojí On. …Predpovedaný Osud…
Z toho je jasné:
čo(kto) má prísť, príde…

Hudler

No je to moc přesné na to, že to předvídali nevím před kolika stoletími. Takže si nemyslím, že se něco stane. Leda něco jako pátek 13. Lidé budou přisuzovat nějaké špatné věci, ale přitom by se to stalo.

Iveťák

Co jsem já slyšela a tak různě četla je, že Májové jenom přestali psát ten jejich kalendář.. A důvod? Buď je to přestalo bavit nebo ten kdo to psal umřel a nikdo s tim už nepokračoval, baba vanga předpověděla v roce 2013 válku a v časopisu enigma jsem četla celou tu předpověd, zamýšlela jsem se nad tim s mamkou a zapadá nám to do momentální politcké situace a jestli to v politice půjde takhle dál, tak ta válka určitě bude, jen to nebude nic na vymření a konec světa… Ale bude to hodně velká hádka atd… Myslím si, že 21.12.2012 všichni kdo tomu věří bude čumět, čekat a strachy bude mít sevřenej zadek, já osobně tomu nevěřím a 22.12.2012 se půjdu opít a budu se maximálně chechtat :D:D Nicméně, jestli jste viděli film 2012 tak to je taky šílená blbost jak mohli stihnout utéct když se řítil celej svět :D