picnimok

20,000 Watts v autě

Je to možné aby tato síla byla hifi sestavě v autě?

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak uvažovat o výkonu 20 kW je nesmysl i v akustickém pojetí.
Může se jednat o 20 W ( editor v kterém to bylo psáno byl nastaven na tři desetiná místa).
Ale není výkon jako výkon. Správně se udává výkon zesilovače ve W ale sinus t. jest elektrický . Protože je dnes komerce nadevše udávají výrobci akustický výkon, který je mnohonásobně vyšší než elektrický sinus.
Takže si v dokumentaci zjistěte výkon elektrický ( sinus).

Další odpovědi
djaba

Ano mohla

anonym

Jestli se jedná skutečně o výkon 20,000 Wattů,jde o výkon 20 kW. Takovou zátěž nedá ani motor ani jakýkoliv alternátor pro nabíjení baterie. A to nemluvím o naprostém ohluchnutí osob nejen v autě, ale i v jeho okolí.(Jedná-li se o výkon 20W,proč jsou za tím 3 nuly?)

Zdroj: Zákony akustiky, výkony alternátorů v autech.