štamgast

Je možné, aby samička od andulky tokala? Proč naše andulka, zrovna když toká, tak občas u toho tak jemně funí?

2 otázky ohledně andulek

  1. Je možné, aby samička od andulky tokala? Naše andulka má hnědé ozobí (tzn. je to samice) a často toká, například na své hračky.
  2. Proč naše andulka, zrovna když toká, tak občas u toho tak jemně a roztomile funí? Co to značí?

Nejlepší odpověď
Drap

cítí e osamocená, hledá si fiktivního kamaráda /partnera/v po­době hračky

Další odpovědi
zjentek

..že jí máš okamžitě koupit anduláka!

lexx

dej ji do klece aspoň zrcátko, bude si myslet že…a poříď ptačího kamaráda