redhead

2 měsíce na Maltě – co vzít sebou?

Ahoj, je tu někdo, kdo strávil léto nebo alespoň část léta na Maltě a mohl by mi z vlastní zkušenosti poradit, které konkrétní věci nezapomenout obstarat a zabalit? Např. určité léky atp. Budu tam bydlet s přítelem a jeho španělskými přáteli v bytě, zkusím si najít nějakou brigádu, budu se zdokonalovat v angličtině (doufejme ;D) a prozkoumávat ostrov. Klasika :) Neletím tam na dovolenou, ale za poznáním.

Nejlepší odpověď
quentos

zednickou lžíci; pokud Malta nebude ještě hotová, tak i míchačku

Další odpovědi
jpau

kondomy

iceT

http://malta.in­formationplanet­.cz/pocasi-na-malte/
Pokud s sebou budeš mít sdostatek financí,tak podle mě nepotřebuješ nic,protože všechno od hygienických potřeb po kosmetiku a oblečení i boty lze snad koupit i tam, s sebou snad jen kufr na věci co si koupíš tam a povezeš domů.