Avatar uživatele
Ollivie

2 lamičky, od nich vedou 2 dráty modrý a hnědý. Lze k nim přes čokoládu připojit dvoulinku s vypínačem? A jak?

Doplňuji:
Ty lampičky jsou zabudované v zrcadle do koupelny. Od každé žárovky (lampy) vede modrý a hnědý drát. Koupila jsem dvoulinku a vypínač a chtěla bych ty lampy propojit s tou dvoulinkou a ovládat přes vypínač, který bude na té dvoulince zakončené vidlicovou zástrčkou.Poradíte jak ty dráty podle barev propopjit čokoládou? Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4793 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Ano lze, modrý na modrý to je nulák a hnědý na hnědý, to je fáze. vypinač přes fázi, tedy hnědý.
Ale nechal bych to odborníkovi.
Doplňuji:
Dvoulinka, vypínač to je na koupelnu to pravý ořechový.
Poprava jak na elektrickým křesle. Fakt dobrej pokus amatéra zapojovat elektriku.

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

když to zkusíte budete mít akorát afro účes,očička vytřeštěný,a budete se třepat jako ratlík a když to přežijete celý život si zapamatujete jak to bolí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Záleží na čokoládě. Oříškovou bych raději snědl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Rozhodně to nechte odborníkovi.A ten popis je tak nečitelný,že poradit stejně nejde.Píšete dvě lampičky dva dráty,ale vedou od každé lampy,nebo jsou propojeny a ukončení je těmi dráty,má to na konci zástrčku nebo ne,zapínat se budou najednou nebo každá samostatně atd. Takže odborník,nebo víc informací.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ty lamičky chceš jako popravit elektrikou ?Já mám ale také překlepy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ollivie

No, po přečtení rad se na to fakt raději vybodnu 🙂

před 4793 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

to bude nejlepší,bylo by vás škoda

před 4793 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek