Ollivie

2 lamičky, od nich vedou 2 dráty modrý a hnědý. Lze k nim přes čokoládu připojit dvoulinku s vypínačem? A jak?

Doplňuji:
Ty lampičky jsou zabudované v zrcadle do koupelny. Od každé žárovky (lampy) vede modrý a hnědý drát. Koupila jsem dvoulinku a vypínač a chtěla bych ty lampy propojit s tou dvoulinkou a ovládat přes vypínač, který bude na té dvoulince zakončené vidlicovou zástrčkou.Poradíte jak ty dráty podle barev propopjit čokoládou? Díky

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano lze, modrý na modrý to je nulák a hnědý na hnědý, to je fáze. vypinač přes fázi, tedy hnědý.
Ale nechal bych to odborníkovi.
Doplňuji:
Dvoulinka, vypínač to je na koupelnu to pravý ořechový.
Poprava jak na elektrickým křesle. Fakt dobrej pokus amatéra zapojovat elektriku.

Další odpovědi
anonym

když to zkusíte budete mít akorát afro účes,očička vytřeštěný,a budete se třepat jako ratlík a když to přežijete celý život si zapamatujete jak to bolí

venkovan

Záleží na čokoládě. Oříškovou bych raději snědl.

tom004

Rozhodně to nechte odborníkovi.A ten popis je tak nečitelný,že poradit stejně nejde.Píšete dvě lampičky dva dráty,ale vedou od každé lampy,nebo jsou propojeny a ukončení je těmi dráty,má to na konci zástrčku nebo ne,zapínat se budou najednou nebo každá samostatně atd. Takže odborník,nebo víc informací.

mosoj

Ty lamičky chceš jako popravit elektrikou ?Já mám ale také překlepy.

Ollivie

No, po přečtení rad se na to fakt raději vybodnu 🙂

anonym

to bude nejlepší,bylo by vás škoda