vicix8

2 graf. karty

Chtěl bych se zeptat: když připojím dvě grafické karty na jednu zakl.desku zvysi se tim vykon celkove grafiky, i kdyz bude pripojen jen jeden monitor?

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Teoreticky ano, pokud to podporujou ty grafiky a jsou spojeny speciálním můstkem, podporuje to základní deska a podporuje to i hra (aplikace), která poběží. Tudíž nezískáte výhodu ve všech hrách.

Karty by měly být stejné, ani tak ale nedosáhnete 200% výkonu (obvykle se pohybuje výkon okolo 120–160%).

Kdybyste si chtěl trochu počíst
http://www.ex­trahardware.cz/sli-vs-crossfire-nejen-v-directx-10-hrach