barnajka

1911–2011: 100 let shrnuto v necelých 11 minutách. Dokázali byste to líp?

Přes Facebook se ke mě dostalo toto video: http://www.you­tube.com/watch?v=Xxh-sS8Qoco&featu­re=player_embed­ded

Video ani nebudu nijak komentovat – mám pocit, že k tomu prostě není co říct a slova by byla úplně zbytečná.
Prostě jenom koukejte, nic víc netřeba.
Já si to dala dvakrát po sobě a cejtím, že té husí kůže a mrazení v zádech se ještě notnou chvilku nezbavím.
Skvělá práce od A až do Z.
Jen kdyby ten obsah tolik nevháněl slzy do očí… :''(

PS: I komentáře pod videem stojí za přečtení.
Mě osobně nejvíc dostal ten od uživatele „Vislav“.
Hned bych mu dala facku za to, jak krutě vystihl sestřih..

…i nás, lidstvo

Nejlepší odpověď
perry001

perfektní video, ale jak tam již napsal jeden uživatel do komnentářů, je škoda že video ukazuje jen špatné věci – války, krize apod. a neukazuje vynálezy, objevy atp.

Další odpovědi
anonym

Smutný, ale příznačný doklad toho, jak je lidstvo stále nepoučitelné.
Že tě vislav zaujal, není divu, stejně tak i dalších 72, kteří mu dali palce.
Také jsou zajímavé prognózy dalších let v Asii a KLDR.
Sestřih se jeví trochu ovlivněn osobou vložitele, jenž je pravděpodobně Němec – původní starší verze byla v němčině. Některé podstatné momenty chybějí a naopak jiné, jako berlínská zeď apod. jsou zdůrazněny.
Trochu mne překvapila převaha srbských, většinou značně podjatých komentářů.
A ještě mne napadá aktuální asociace z komentářů k úmrtí Škvoreckého. Že měl takový laskavý nadhled, který dnes mnoha lidem (a především politikům) tolik chybí.
Např. u tohoto závažného příspěvku, tak mizivý ohlas.

poa.li

Když tahle společnost sama sebe nazývá civilizovanou, tak by mě docela zajímalo, co to slovo znamená… Každý musí začít u sebe no…