§180d byl jsem amnestován?

byl jsem odsouzen 28.5.2008 řízení bez řidického oprávení.30 měsícu podnínka.33 měsícu zákaz řízení.je ještě platný zákaz a podmínka?dostanu nějaké vyrozumění,?

Odpovědi
standa

V prvé řadě doporučuji, abyste soudu napsal žádost o prominutí zbytku trestu (podmínky) a zbytku zákazu řízení.

V obou případech již uplynula více jak polovička vymezeného trestu.
(§ 88/1, § 90/1 trestního zákoníku)

A ve druhém případě k soudu adresujte dotaz na okolnosti zrušeného trestného činu dle § 180d, vztahující se k vašemu protiprávnímu jednání řízení bez ŘP. Je totiž s podivem, že jste ještě do této doby nebyl soudem vyrozuměn.

sam

Tento paragraf byl amnestován na polovinu a měl by jste o tom být informován soudem který vám trest uložil do 60dnů po tom co zákon nebo paragraf vejde v platnost