Jahoda

17.listopadu – státní svátek. Co máte v plánu?

Dobrý večer.

Ve středu – 17.listopadu.2010 – je státní svátek. Někteří mají v práci v tento den volno, jiným se to přesune a volno budou mít místo středy v pátek.

Zajímalo by mě, co máte ve středu či pátek v plánu? Já se s kamarádkou vydám na výšlap k zřícenině hradu. Těším se i za toho předpokladu, že musím být dobře oblečená. Snad vyjde i pěkné počasí. 🙂

Co máte v plánu Vy?

Díky

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Neřeknu, stejně to nevyjde, takže je to jedno.

Další odpovědi
led

Aby druhí oslavovali, ja pracujem…

hanulka11

Já raději neplánuji a pak se zařídím dle situace a počasí.

ten který je

Mám jít na koncert společně s kolegy z práce.Moc se mi tam nechce – nějaký alkohol a ve čtvrtek ráno do práce.:-(

Hara

My pojedeme do Německa, do města Žitava

anonym

Je to jediný volný den k příležitosti najít krasový kámen.