16.5. ( datum je dulezity ) 🙂 jsem vecer vencila na vsi psa . Chodil tam zdrogovany chlapec , vykrikoval , chodil

kolem aut … bala jsem se , ale nic nedelal , zadny trestny cin. Volala jsem policajty , jestli by ho neodvezli jen domu a oni , ze uz nemaji 16. penize na benzin na vyjezdy. ! Co vy na to ? Nejak nechapu … ani nejde ted o toho chlapce , to nebylo nic vazneho , ale jde o ten benzin , ze opravdu ho tedy nemaji ??? -iv-

Nejlepší odpověď
beer

Předpokládám, že určitě ještě mají, ale bojí se jezdit k méně důležitým zákrokům aby pak měli na důležitější..(aspoň tady to tak dělají)

Další odpovědi
chudst

Hlidky maji ted vyrazne omezeny pocet najezdenych kilometru, proto evidentne nebudou ‚plytvat‘ na nejakyho 16letyho kluka.

dědapetr

Asi ne když to říkali.

franku

Něchtějí si přidělávat práci a problémy když se nic nestalo.

odik

buď neměli vůbec a nebo si spíš chtěli nechat zásobu, kdyby se třeba Vám zrovna zítra stalo něco opravdu důležitého, aby mohli dorazit …
i ve velkých městech jsou s tímto problémy a tak v noci jezdí jen pár hlídek auty a zbytech chodí hezky pěšky

hanulka11

pokud nic kluk nedělal , proč by ho odváželi, kdyby měli řešit takové věci, pak by třeba chyběli tam kde jsou víc třeba.
A ten benzín třeba mají určitou částku kterou smí vyčerpat a byl zlom měsíce.......možná

Comanch

Legální způsob, jak se může policie vykecat z irelevantních zásahů.