Avatar uživatele
anonym

16.5. ( datum je dulezity ) 🙂 jsem vecer vencila na vsi psa . Chodil tam zdrogovany chlapec , vykrikoval , chodil

kolem aut … bala jsem se , ale nic nedelal , zadny trestny cin. Volala jsem policajty , jestli by ho neodvezli jen domu a oni , ze uz nemaji 16. penize na benzin na vyjezdy. ! Co vy na to ? Nejak nechapu … ani nejde ted o toho chlapce , to nebylo nic vazneho , ale jde o ten benzin , ze opravdu ho tedy nemaji ??? -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Kerberus, chudst, dědapetr, franku před 4726 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Předpokládám, že určitě ještě mají, ale bojí se jezdit k méně důležitým zákrokům aby pak měli na důležitější..(aspoň tady to tak dělají)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Hlidky maji ted vyrazne omezeny pocet najezdenych kilometru, proto evidentne nebudou ‚plytvat‘ na nejakyho 16letyho kluka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Asi ne když to říkali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Něchtějí si přidělávat práci a problémy když se nic nestalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odik

buď neměli vůbec a nebo si spíš chtěli nechat zásobu, kdyby se třeba Vám zrovna zítra stalo něco opravdu důležitého, aby mohli dorazit …
i ve velkých městech jsou s tímto problémy a tak v noci jezdí jen pár hlídek auty a zbytech chodí hezky pěšky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

pokud nic kluk nedělal , proč by ho odváželi, kdyby měli řešit takové věci, pak by třeba chyběli tam kde jsou víc třeba.
A ten benzín třeba mají určitou částku kterou smí vyčerpat a byl zlom měsíce.......možná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Comanch

Legální způsob, jak se může policie vykecat z irelevantních zásahů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek