Pokročilý

15ti letá prohlídka

Ahoj,
jak probíhá 15ti letá prohlídka u kluků? Budu se muset svlékat apod. ?
Co všechno mám očekávat? Berou krev? :D
Díky
Doplňuji:
Musí u toho být rodič? :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Bude tam pani doktorka s 18ti letou asistentkou a budes se muset svleknout do naha, a budou pozadovat odber spermatu...

Další odpovědi:

Zlatý

pozor na formuláciu otázky. Tá prehliadka netrvá 15 rokov, ale je to zdravotná prehliadka 15 ročných chlapcov.
je to normálna zdravotná prehliadka pre dorast. Netreba sa hanbiť, zdravotníci len kontrolujú tvoje zdravie, žiadnu erotiku ako straší Petra15. Aj ju tá prehliadka čaká.

Bronzový

15 palců pro Petru15! :D

Zlatý

klid ....je to jen prohlidka ...:D ...nestresuj ...

Pokročilý

petra15- zabilas :DDDD ale né nemusíš se bát preventivka v patnacti probiha uplne stejne jako treba ve 14 ;

Diskuze k otázce

Bronzový

petra15

no samozrejme, ze bude mamka u toho (odberu), nejsi jeste plnolety...

Zlatý

badisko

Pokud jde o neco ....co by rodice nemeli vedet ..nedejboze ze jsi kouril ve 14 letech travu ...z mas majzla z odberu kve... tak klid...netestuji krev na pritomnost drod....:D a dalsich veci ...je to drahe ....:D

Zlatý

led

tomvot99, pozor na formuláciu otázky. Tá prehliadka netrvá 15 rokov, ale je to zdravotná prehliadka 15 ročných chlapcov.
je to normálna zdravotná prehliadka pre dorast. Netreba sa hanbiť, zdravotníci len kontolujú tvoje zdravie, žiadnu erotiku ako straší Petra15. Aj ju tá prehliadka čaká.

anonym

Petro Petro - neděs ho...
;-D

Bronzový

petra15

vzdyt je "stary" jako ja....a me pripadaji nekdy spis na 12....

Bronzový

petra15

no dobre, je o rok mladsi...ale....ne?

anonym

Tak na to si zvykni - ´někdy´ jako dvanáctiletí blbnou chlapi všeho věku...
:-D

Bronzový

petra15

:-):)

Zlatý

arygnoc

petra kecá, ale jej by sa to asi páčilo.

zmerajú ťa, popočévajú, krv by brať nemali, asi pozrú aj semenníky (varlata) alebo sa iba opýtajú, či sú zostúpené obe.

vyzliekať sa budeš musieť, ale čo je to proti odvodu na vojnu, kde ti pozerajú aj na/do riťku/y a sťahujú predkožku.

Stříbrný

Dochy

Tobě něco takového dělali? A to byla doktorka, nebo doktor? ;-)

Zlatý

arygnoc

keby jeden.
ale rovno komisia.

keď som im tam nakráčal v košeli (tej v štýle hippies (kvety, s výkrojom na bokoch, rok 1977)) a chceli, nech to dám dole, tak som im povedal, že aj ja sa chcem pozrieť (pôvodne som mel naplánovaný iný preslov, ale od toho som upustil ["chcete sa porovnávať?"]).

píp, aj tak ma odviedli, a dodnes sa mi nepodarilo odslúžiť 24 mesiacov (pre tých mladších: áno, toľko sme boli povinní slúžiť v armáde).

pre milovníkov historických kuriozít:
moja vojenská knižka je dokonca vystavená v archíve armády sr ako odstrašujúci príklad - čo sa týka porušovania občianskych práv (záznamy v nej).

čo dodať.

všetky tieto prehliadky sú dokonalým príkladom ponižovania človeka (osobnosti) - i keď v tomto prípade sa nejedná o zlý úmysel (na rozdiel od prehliadky u odvodu).

resumé:
nie ste povinný tú prehliadku podstúpiť.

Bronzový

petra15

jako asistentka ?.......a proc jsou muzi genekologem ?

Bronzový

petra15

tomvot99
dneska jsem byla pekna mrcha....omlouvam se za ten smec...a jdu uz dobrovolne spat..takze dobrou noc vsichni !

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.