Terka318

150 cm, 38 kg…

Je v pořádku, že má téměř 13-tiletá holka 150 cm a 38 kg?

Nejlepší odpověď
bolak

Pokud nemá nohy, tak ano.
Doplňuji:

http://img.pic­tureup.cz/12022013­/89f1fed65ea9e­ad1fddb427697a8686782051­f26.png

Další odpovědi
helcaify1

Docela podváha ale nevím nejsem doktor :)

Anuket

Kuš s BMI.
Za sebe vím, že v dětství je to relativní. Já měla ve třinácti 160cm a 41kg. Doteď mi to straší v záznamech preventivek. Pokud slečna normálně jí, neodmítá sladké, popř. nemá výmysly typu vegetariánství /veganství, mělo by být vše v pořádku. Mamka se mnou kdysi měla také problémy a kvůli tomuto neustále chtěla chodit po doktorech, ale vždy jí řekli, že je to naprosto normální, pokud jím, nemám závratě apod. No a teď si říkám, co já bych za tu váhu dala. 😁

J.Mecir

si myslím že doroste, já ve 13 měl možná i méně 😁

hanulka11

určitě má slabé kosti a je štíhlá , já bych neřekla, že je to málo – tak akorát ve 13 letech – žádná kobyla

Protiva

Pokud roste, tak je to v pohodě. Hladomor nám nehrozí, tak si nemusí dělat zásoby tuku.

honza19hk

normální to není. Měla by mít víc,ale kolik nevím.Přesně by ti to řekla dětská lékařka.