Hejky

15 let života a puberta !

Ahoj,

opravdu je patnáctý rok života v období puberty fakt takový problém?!
Už dlouho si nemůžu najít holku a upřímě mě to dost štve ! To snad jen proto, že nejsem takový ten typ kluka, který 90% svého volného času prostojí u zrcadla s mobilem v ruce, vyhrnutym tričkem a fotí se a potom hází ty fotky na facebook?! (Nechci nikoho urazit), ale holky v dnešní době snad letěj jenom na tohle?! Ubohý… Jsem sice v kontaktu s holkama, které se mi líbí, ale stejně postupně zjišťuji, že to jsou s prominutím blbky, který jdou jen po tomto typu šampónků! Už fakt nevím a jsem skoro zoufalej…
Doufám, že mě to někdy přejde… Někdy brzo !

  • Jaký na to máte názor vy a co mi radíte?

Díky

Nejlepší odpověď
marci1

V 15 letech jsme toto prožívali téměř všichni. Neboj, vše přejde a za nějaký čas, až si najdeš tu „pravou“ pro Tebe, tak budeš vzpomínat, jak jsi byl zbytečně zoufalý ! 🙂 Nic není hned.

Další odpovědi
petra15

Nejdriv si ujasni, jestli holku opravdu chces…ta te bude stát hodne casu, který bys mohl jinak strávit s kamarády, aby to tedy nebylo pro tebe moc brzo…:) Od prírody je to mysleno tak, ze to jde smerem k „zenení“…a pak uz se „ven“ nedostanes, budou ti nasazeny pouta a zeleza…:-):-) Takze bud rád, ze ses nezamiloval — to by pak mohl být ten problém…:-)

iceT

A kluci neletí na to samé u holek?V prádle u zrcadla a s kačeřím pyskem na FB?
Holky i kluci jsou v určitém věku vysazení jen na vzhled druhého pohlaví (kluky zajímají prsa a postava ,holky asi ksichtík a možná postava)a ten vnitřek je tak nějak nezajímá.Zájem o to co má člověk v sobě přichází až když je člověk starší,a už ví co chce od druhého člověka.

Drap

Vydrž a nezoufej, Vše v pravý čas přijde. Jsi ještě příliš mladý na nějaké závěry.

huxa

Toto je problém celý život, stále kolem sebe natrefuješ na samé blbce.

Kelt

I když jsi tělesně dospěl, neznamená to, že jsi opravdu dospělý. Díváš se na dívky, jako na obal. Jistě, mají pěknou postavu, ale co je uvnitř? Podle sebe soudím tebe. Když jsou holky blbky, jak tvrdíš, jaký jsi Ty? Chováš se stejně, jako ony, A že si nemůžeš najít holku, tak možná hledáš špatně, na špatném místě. A zkus se zeptat nějaké holky, jak se na tento problém dívá ona, třeba změníš názor.

bolak

Hejky: já nechápu už tu základní větu: „Už dlouho si nemůžu najít holku a upřímě mě to dost štve“

pokud tomu rozumím dobře, tak chceš mít holku né proto že se ti nějaká líbí, ale proto abys nějakou měl.. to bude asi ta puberta..

gagaga

tak si najdi kluka !
:)

  • iv-

petra15

impotentního? 🙂:-)

gagaga

🙂

arygnoc

kľud, všetko príde.
aj to dievča sa nájde, neboj.

;)