Andrej99

13. Let – Citlivá bradavka je to normální?

Dobrý den.. Mému synovy je 13 let a říká mi toto: levá bradavka je nějaká citlivá. Např. když se jí dotknu nebo trošku zatlačim tak to bolí.. Druhá je také trošku citlivá ale mnohem a mnohem méně. A je takové jakoby větší než to druhé trošku a když na něj šáhnu tak tam je taková pevnější hmota do kruhu kolem cecku. a to je nepříjemné když si na to šáhnu. Nevíte prosím co by to mohlo být? Je to vážné? Prosím napište zda je to něo k řešení.. Syn mi jinak nedá pokoj :) Děkuji předem za odpověd. Andrej
Doplňuji:
Pod obou bradavkách je taková kruhovitá tvrdší hmota.. Na levé více než na pravé… a trochu to bolí když stlačit levou tu hmotu ale ne moc…

Odpovědi
Bedy

Nemusíš se schovávat za otce… Jak dlouho to bolí?
Navrhuji jít za pediatrem, ať se na to podívá. Myslím, že to zas tak hrozné nebude, přesto ať to vidí odborník.