Buri

V 11/2014 jsem dostal podmínku na 30 měsíců, v 05/2016 jsem ji porusil distribucí marihuany. Co dělat?

Teď u mě našli váhu a 8 saklu s trávou

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nedělej nic, počkej, až si pro tebe přijdou.

Další odpovědi
Psychotic

Můžeš si na zadek nechat vytetovat zuby, třeba to spoluvězně zmate.

ivzez

Teď už nic.
Do budoucna bych poradila začít používat rozum.

mosoj

Dostavit se k soudu.

anonym

Máš si příště dávat pozor.

haluzakfest

Dělaš si srandu ? Vymluvit se na mě, !! Prodal jsem snad 20kg trávy, po částkách od 50–1000,– po dobu necelých 10 ti let, 2× mě bonzli sousedé, vždy jim řekli že s tím nemohou nic udělat. Když zamnou raz byla kriminálka, tak potom co jsem jim řekl že hulim, že hulim nonstop, že i teď jsem :D řekli nás tráva nezajímá.. policajt při poslední kontrole řidiče, mě po nesmyslném předvedení, zabavil drtičku s trávou uvnitř, kterou mi posléze vrátili, či dopustili se tr. č. šíření minimálně.. tj jedno váha a 8 sáčků ještě nic neznamená, prostě zapírat tvrdě všecko a normálně tvrdit že si to dávkuješ a tak se ti lépe odvyká, a ještě bych dělal těžce ublíženého a požadoval za tu buzeraci náhradu.. toto bych nikdy neřek že se mi může u nás stát, asi bych v afektu zdechnul. Tady prostě policajti neřeší ani perník, natož aby mě buzeravoli za trávu ! Nenech se ! Jdi s tím až do Strasburku třeba !!

McArthur

Odpověď máš napsánu v rozsudku z 11/2014, kde je „odsuzuje se k odnětí svobody na … s odkladem na 30 měsíců.“ Toto samozřejmě platí, že i v minulosti jsi byl trestán za drogy. Pokud ne, čeká Tě nový soud a Tvá minulost bude jen přitěžující okolnost.

haluzakfest

*no nějak jsem nepochopil jakto tu funguje ale dodávám *že tos mě teď dostal. Jenže mi došlo, že si v podmínce, smrdí, to tím že se tě chce někdo takhle zbavit. Každopádně z těch odpovědí se mi chce blít, prý nedělej nic… Pcheeechee lidi kde žijete ? Nevíte co se děje ve světě ? Co čkáte procházku růžovou zahradou celý život ? Mě chtít zavřít za trávu, možná že bych si to samým potlačeným vztekem odseděl, pak bych se zapsal do dějin… ikdybych na tom měl dělat celý život. Je mi absolutně jedno že ikdyby všichni žili v těch svých zgrclých růžových bublinách a odsuzovali mě, tak prostě budu si stát za svým. Nejsem psychopat, ani by mě nenapadlo nikomu jen tak ubližovat, mám silný smysl pro spravedlnost, odmala pozoruji a studuji lidské chování, zpočátku se ze mě stávala zrůda, poté nastal zlom, a od té doby vím co dělat, problém je v tom že lidé jsou tak zblblí že mají mnohody přehozené významy, lidé jsou schopni vraždit na něčí příkaz a být na to hrdí.. vživotě nikdy bych nebojoval za bandu organizovaných zločinců co mě celý život bezostyšně okrádá. S takovou chutí bych ti odplic doporučil co máš udělat, ale po předchozí zkušenosti, a stále trvajících podmínečným zastavením tr. st. bych se nerad dostal místo tebe tam, to totiž pro mě by znamenalo brzký konec života. Zastřelili by mě při snaze o útěk, zkrátka šel bych tomu naproti… smrti se nebojím a zažil jsem jednou 15 min. CPZ podruhé 20h :) srandisti celkem, ale i přesto zkušenost k nezaplacení, s úředním potvrzením od 2 psychiatrů že jsem zcela naprosto v pořádku, podotýkám že i po 20h psychického teroru převážnou dobu v těžkém nikotinovém absťáku.. test psychiky. Sonda do české „spravedlnosti“ Novinky z ní : Ústava, slovo neznámé, když se odkážete na jakýkoli článek, zůstane to bez komentáře, popř. se bude snažit policajt argumentovat, jak neuspěje pokrčí rameny řekne že se to tak prostě nedá dělat, ( ikdyž k tomu ústava opravňuje a ústava je geniální věc, jediná spravedlivá na českém právu… Tady se rozkrádají miliardy ve velkém a policajti si plácej po ramenou a povyšují se za chytání mladých synků kteří vlivem jejich nečinnosti ve vyšších patrech, skončili místo ve škole, tak na ulici kde se znich stala pochybná existence.. né jejich vinou ale vinou vládnoucí organizované skupiny zločinců.. kteří od 89. do teď nechutně rozkrádají pohrdavým způsobem náš majetek, ničí naše životy, a tuto zem a my to nevidíme neboť nás teda váš mě už ne, zmanipulovali doslova až skoro poškodili.. tady celkově, co se to děje ! Nebo nech se zavřít, a pak tam všem vysvětli kdo za jejich posraný život může, je to vláda, nikdo jiný, ta je zodpovědna za životní úroveň za dluhy, za špatný vzdělávací systém, za bezpráví, za to že hulíš ! Za to že já si ku*vil celý život neboť jsem měl stejně vypláchlý mozek jak všichni okolo.Vyvolej vzpouru. Držím ti palce, upřímně ti přeji ať ti to vyjde, a pak se z toho pouč, a vrať jim to i s úroky… ono jedna věc je zákon a druhá taky metr, takové odchylky v právu nelze tolerovat.

Psychotic

Nevím, co to hulíš, ale začíná se mi zdát, že čistá tráva to nebude…

haluzakfest

A co ti na čem vadí ? Nechci hned nadávat, ale co ti je dotoho co já dělám vadím ti nějak ? Obtěžuji nebo něco ? Je snad na tom co jsem výše napsal něco čím bych komukoli ubližoval. Na druhou stranu už to s jakou tolerancí a úctou ti odpovídám je víc než dost ode mě. Poslední co bych k tomu dodal je že, mít mé myšlení všichni, byl by zde ráj na zemi, neexistovala by žádná negativní lidská vlastnost. Žilo by se v souladu s přírodou nekonečně dlouho, žádná lidská špatnost by neexistovala.. Všechno to zlé je jen proto že nám nevadí nic nevědět, a jednání na základě lží a podlostí způsobuje závadové odchylky. A že musí zlo existovat s tím souhlasím, až na to že dneska považujeme za zlé a tragédií když slabý jedinec nepřežije, za každou cenu se snažíme udržet každou dýchající hmotu na živu.. Už jsme tak odchýlení od přirozenosti že si takový život málo kdo dovede představit. Je to strašně rozsáhlé a složité téma, na které prozatím nemám dostatečné mozkové kapacity a neumím to udržet, a čitelně sdělit, ale jsem tím naprosto přesvědčen. Půlku toho pochopíš když si najdeš kdo to byl E.Cayce, co dělal, a defakto dělá dodnes, ikdyž už je jak dlouho mrtvý. Měj se.