flinta

1.pilulku jsem si vzala o 4hod.déle,4tou o 13,5hod.déle a 12tou až se 13tou naráz,1hodinu po styku.Můžu být těhotná?

nepravidelné užívání antikoncepce

Nejlepší odpověď
kropitko

Je to sice malé procento pravděpodobnos­ti,ale otěhotnět můžete i když budete brát antikoncepci pravidelně. Pokud si zapomenete pilulku vzít v jeden den,tak si klidně druhý dne vemte dvě. Jinak otěhotnět můžete pouze,když máte plodné dni…

Další odpovědi
anonym

otěhotnět můžete i přes pravidelné užívání antikoncepce,natož při nepravidelném,nej­rychleji to zjistíte když si koupíte těhotenský test v lékárně

Bunnik

Nejspíš těhotná nebudete. Pilulky jsou asi nejspolehlivější metoda, pokud se berou pravidelně. Udržují v těle určitou hladinu hormonů, při které nedojde k ovulaci (uvolnění vajíčka k oplodnění) a tím pádem není co oplodnit.

Na druhou stranu, kdyby náhodou došlo k uvolnění vajíčka, není jak to zjistit… když praskne kondom, člověk to vidí hned.

Udělejte si test a jezte pilulky pravidelně. Nemusí to být na hodinu přesně… ale třeba každý den ráno, když vstanete.