1. Jak se bude chovat horká voda unikající při netěsnosti horkovodního kotle z tlakového celku do prostoru kotelny ?

Nejlepší odpověď
tom004

Jako každá jiná horká voda,když tě zasáhne,opaří tě.

Další odpovědi
elektrikář

Pokud je to možné přez díru dát kus gumy a plechový cípant tím se otvor uzavře. Jinak i když voda bude odtékat v do kanalizace. Všude se vám bude stážet voda.A vlhnout celý dům.Jinak pozor na hladinu vody v systému. Musí se častěji doplňovat.Nejlepší zavolat topenáře ať to spraví.

dědapetr

Poteče horká voda tak zvaná ostrá a sní zároveň půjde pára a v ten moment se zapnou ventilátory,aby vyháněli páru,aby bylo v kotelně vidět a voda se dala zastavit.