Duvemblejt

1 den nový tablet – ihned problém

Zdravím , mám nový tablet z OKAY obchodu.Tablet jménem Acer iconia tab B1 , který po 2 hodinách používání začal v displeji blbnout, připomíná mi to protlačení ,když se ze strany notebooku začne mačkat na obrazovku , je to takový matnější „flek“.Je to reklamace nebo výměna zboží a mohou mi vrátit peníze? Děkuji

Odpovědi
huxa

Buď to natoč, nebo ti asi nikdo neporadí přesně. Takový popis to nedokáže popsat.

Drap

Ani, je to na reklamaci. Jakým způsobem bude vyřízena ti tady nikdo nemůže odpovědět.

Bedy

Tohle je na reklamaci a na poučení, že levný tablet už nikdy více.
Myslím si, že by neměl být problém s reklamací, většinou to vyměňují, ale pokud je to den nové nebo člověk je trošku asertivnější ale zároveň i slušný, tak vrátí peníze, co tak vím od lidí.

Tw!st

Neměl sis kupovat Acer, a ještě k tomu levný, reklamuj.