Pokročilý

02 vstupenky 1+1 do kina Cinestar a rezervace míst přes internet - můžete mi prosím poradit?

Od operátora mám nárok na nákup vstupenek (na úterní představení) do Cinestaru 1+1 zdarma. Chtěla jsem se ale zeptat, jakou cenovou kategorii mám pro představení zaškrtnout - u obou plné ceny (není žádné políčko pro zaškrtnutí slev apod.)? S možností 1+1 mám platit pouze 165Kč za obě vstupenky, nechci tedy náhodou platit plnou cenu - 330 Kč, která se jim asi při rezervaci uvede v systému. Máte někdo zkušenosti?
Doplňuji:
Normálně to tak je i v Cinestaru. Zajímala mě hlavně možná změna kvůli 1+1, jelikož jsem student. Každopádně, mám to do cinestaru kousek, zašla jsem se zeptat a řekla mi, že se píše do internetové objednávky při 1+1 na úterky vždy plná cena. Každopádně díky moc. :-)

Odpovědi:

Stříbrný

z cinestar teda ne, ale v cinema city je to tak, že se rezervuje online plná cena vstupenky a potom na kase v kině se uplatní případná sleva - studentská, přes club card apod, jestli je to ovšem takhle i v Cinestar, to vám říct nemůžu...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 427
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.