Historie úprav

Avatar uživatele

Zeptal/a se – 15.květen 16:14

Jak by se zachovali rozhodčí a pořadatelé mistrovství světa, kdyby Hadamczik veřejně prohlásil že „CHCEME HRÁT S RUSKEM“

Sport – Hokej

a že uděláme všechno proto abychom to dosáhli a ihned po začátku utkání by Štěpánek odjel z branky a všichni naši hráči by si lehli na zem a celou první třetinu by dělali na ledě andělíčky?

Zeptal/a se – 15.květen 16:56

Doplňuji:
Drap: Rozumíš tomu na co jsem se ptal? Sleduješ hokej? Chápeš pravidla této hry?

Vysvětlím. Na MS 2012 nastala situace, kdy ČR je v tabulce na 4. místě a hraje nyní s Němci. Když vyhrajeme, octneme se na 3. místě a budeme hrát čtvrtfinále se Švédy, se kterými máme dlouhodobě špatnou bilanci. Když prohrajeme, nastoupíme proti Rusku, které jsme před dvěma dny přestříleli a i když jsme nakonec prohláli 0:2, máme statisticky větší šanci vyhrát proti nim než proti Švédům. Tudíš strategicky by bylo výhodnější zápas s Němci odfláknout a úmyslně prohrát.

A já se ptal na to, jestli kdybychom prohráli až móc okatě, by to pro nás mělo nějaké následky, například diskvalifikaci z celého turnaje…